متخصص ایمپلنت تهران | بهترین متخصص ایمپلنت در زعفرانیه تهران

متخصص ایمپلنت تهران | بهترین متخصص ایمپلنت در زعفرانیه تهران


فواید ایمپلنت دندان زعفرانیه تهران

فواید ایمپلنت دندان

 

نمی دانید آیا جراحی ایمپلنت دندان ارزش صرف وقت و هزینه را دارد؟ در اینجا نگاهی می اندازیم که وقتی در فکر جایگزینی دندان یا دندانهای از دست رفته با ایمپلنت دندان هستید ، باید به چه مواردی توجه کنید. آیا متخصص ایمپلنت میتواند درایمپلنت دندان موثر باشد. ما به شما متخصص ایمپلنت در تهران را معرفی میکنیم.سایت دکتر بهروز حبیبی در تهران drbehroozhabibi.com.

مزایای کاشت دندان: چیزی فراتر از یک چهره زیبا

دلایل زیادی وجود دارد که جراحی ایمپلنت دندان برای هر کسی که نیاز به دندان مصنوعی دارد منطقی است. در اینجا مهمترین مزایای کاشت دندان است که باید بخاطر بسپارید:

زیبایی شناسی:

 اگر می خواهید لبخندی زیبا داشته باشید ، کاشت دندان ممکن است انتخاب درستی باشد. آنها دقیقاً مانند دندانهای معمولی به نظر می رسند و احساس می شوند.آیا متخصص ایمپلنت میتواند درایمپلنت دندان موثر باشد. ما به شما متخصص ایمپلنت در تهران را معرفی میکنیم.

 

سلامت استخوان:

 وقتی کاشت دندان انجام می دهید ، کاشت جایگزین ریشه دندان شما می شود. این بدان معناست که – گرچه هنوز هم ممکن است – از دست دادن استخوان بسیار کمتر است. فواید ایمپلنت دندان

ماندگاری:

 یکی از مزایای اصلی ایمپلنت های دندانی این است که به همان اندازه که می توانید راه حل دائمی داشته باشید. از آنجا که ایمپلنت ها به استخوان فک شما متصل شده اند ، بسیار پایدار هستند و اگر به خوبی از آنها مراقبت کنید ، می توانید انتظار داشته باشید که مانند دندان های طبیعی شما دوام داشته باشند. وقتی این واقعیت را در نظر می گیرید که پروتزهای دندانی معمولاً فقط حدود پنج تا هشت سال دوام می آورند ، ایمپلنت های دندانی برای کسانی که به دنبال گزینه ای طولانی مدت هستند گزینه عالی است.

آیا متخصص ایمپلنت میتواند درایمپلنت دندان موثر باشد. ما به شما متخصص ایمپلنت در تهران را معرفی میکنیم.

متخصص ایمپلنت تهران | بهترین متخصص ایمپلنت در زعفرانیه تهران

متخصص ایمپلنت تهران | بهترین متخصص ایمپلنت در زعفرانیه تهران

فواید عملی:

ایمپلنت های دندانی (که به آن کاشت دندان نیز گفته می شود) فقط برای افرادی که لبخند کاملاً تصویری می خواهند نیست. از آنجا که پست تیتانیوم ایمپلنت با فک شما ذوب شده است ، ایمپلنت ها در جای خود باقی می مانند. این بدان معناست که (برخلاف دندان مصنوعی) گفتار شما تحت تأثیر قرار نمی گیرد و غذا خوردن راحت تر است.

بهترین متخصص ایمپلنت تهران را از اینجا بشناسید.

مضرات کاشت دندان

جراحی ایمپلنت دندان بدون چالش نیست. در اینجا برخی از فاکتورهای اصلی ایمپلنت دندان وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

فرآیند طولانی:

 نصب ایمپلنت های دندانی می تواند طولانی شود زیرا شما باید تا شش ماه صبر کنید تا ایمپلنت ها با استخوان فک جوش بخورند. با توجه به اینکه مراحل مختلفی در این روش وجود دارد ، این ممکن است بهترین راه حل برای کسی که نیاز به رفع سریع دارد نباشد. آیا متخصص ایمپلنت میتواند درایمپلنت دندان موثر باشد. ما به شما متخصص ایمپلنت در تهران را معرفی میکنیم.

 

عفونت ها:

اگرچه عوارض کاشت دندان نادر است ، اما پس از قرار دادن ایمپلنت ها ممکن است لثه های شما آلوده شوند. در شدیدترین موارد ، عوارض کاشت دندان می تواند منجر به بیماری پریودنتال شود و منجر به تحلیل رفتن استخوان شود.

دکتر بهروز حبیبی و دستیارانش خوشحال خواهند شد که برای پاسخ به سوالات شما با شما ملاقات کنند.

 

دکتر بهروز حبیبی - متخصص ایمپلنت - جراحی لثه زعفراینه - متخصص ایمپلنت در تهران

دکتر بهروز حبیبی – متخصص ایمپلنت – جراحی لثه زعفراینه – متخصص ایمپلنت در تهران

 

روشهای اضافی:

 در برخی موارد ، ممکن است کاشت دندان به مراحل اضافی نیاز داشته باشد. به عنوان مثال ، ممکن است افراد خاصی استخوان کافی برای حمایت از کاشت را نداشته باشند ، به این معنی که ممکن است به پیوند استخوان نیاز داشته باشند. همچنین اگر سینوسهای شما خیلی نزدیک به استخوان فک شما واقع شده باشد ، ممکن است به لیفت سینوس نیاز داشته باشید. این جراحی های اضافی می توانند زمان انتظار برای کاشت شما را افزایش دهند ، در حالی که ممکن است قیمت را نیز افزایش دهند.

 

هزینه:

یکی از موارد کلیدی که باید در مورد ایمپلنت های دندانی به خاطر بسپارید این است که حتی اگر برنامه بیمه شما آنها را پوشش دهد ، باز هم مجبورید هزینه بخشی از این روش را پرداخت کنید. جزئیات دقیق به مشخصات برنامه شما بستگی دارد ، اما شما می توانید انتظار داشته باشید که هزینه این نوع روشها را بیش از هزینه درمان معمول دندانپزشکی بپردازید.

آیا متخصص ایمپلنت میتواند درایمپلنت دندان موثر باشد. ما به شما متخصص ایمپلنت در تهران را معرفی میکنیم. بنابراین ، آیا جراحی ایمپلنت دندان ارزش این همه دردسر را دارد؟ ایمپلنت های دندانی با توجه به دوام ، شکل ظاهری و عملکردی که دارند احتمالاً بهترین گزینه برای از دست دادن جایگزینی دندان ها هستند و به شما گزینه ای طولانی مدت می دهند که می تواند تا پایان عمر ادامه یابد.

 

یک تماس تلفنی می تواند به شما کمک کند لبخندی درخشان تر داشته باشید. اگر آماده دریافت بالاترین کیفیت خدمات دندانپزشکی در محیطی امن و راحت هستید، همین امروز با ما وقت بگیرید!

 

بروزرسانی خرداد 1400

 

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *