دندانپزشکی آرامبخش

دندانپزشکی آرامبخش


دندانپزشکی آرامبخش چیست؟

دندانپزشکی آرامبخش

مدت زمان مطالعه: 8 دقیقه

دندانپزشکی آرام بخش با استفاده از روش ها و داروها برای تسکین اضطراب و از بین بردن حساسیت دندان به شما کمک می کند تا آرام شوید.

دندانپزشکی آرامبخش به شما این آزادی را می دهد که بدون ترس هرگونه مراقبت های دندانی مورد نیاز را دریافت کنید. می‌توانید خدمات مورد نیاز برای دندان‌ها و لثه‌های زیبا و سالم را دریافت کنید، در حالی که از شگفتی‌های ناخوشایند مانند پوسیدگی اجتناب کنید.

اگر آماده هستید که سلامت دندان خود را کنترل کنید اما اضطراب دندانی دارید، پس این وبلاگ برای شما مناسب است.

دکتر بهروز حبیبی ، متخصص ایمپلنت در تهران ، دارنده دکترای تخصصی دندانپزشکی در رشته جراحی لثه و ایمپلنت می باشند. ایشان با بیش از ۲۰ سال تجربه کار کلینیکی، مطبی و چند هزار کاشت ایمپلنت جزو پزشکان پرکار و شناخته شده در حوزه ایمپلنت می باشند و مفتخر هستند به بیماران که به ایشان مراجعه کرده و میکنند در مورد هرگونه مسائله ای از جمله دندانپزشکی آرامبخش با تخصص و تجربه ی بالای خود خدمت کنند.

تو متوجه خواهی شد:

  • چه گزینه های آرام بخشی برای شما در دسترس است.
  • چرا آنها امن هستند.
  • چگونه گام بعدی را برای سلامتی بهتر برداریم.

دندانپزشکی آرامبخش

دندانپزشکی آرامبخش

چه نوع آرامبخشی موجود است؟

ممکن است ندانید که چندین نوع آرامبخش وجود دارد.

ما به شما کمک می کنیم که بین آنها سریع و آسان انتخاب کنید. آنها عبارتند از:

گاز خنده (خفیف):

اگر برای انجام یک قرار ملاقات فقط به مقدار کمی کمک نیاز دارید، ممکن است گاز خنده را توصیه کنیم. این به شما احساس آرامش و آرامش می دهد. بیش از 100 سال است که استفاده می شود و به سرعت در عرض چند دقیقه پس از قرار ملاقات، بدن شما را ترک می کند.

آرامبخش خوراکی (متوسط):

اگر اضطراب یا حساسیت شما شدیدتر باشد، ممکن است از آرامبخش خوراکی بهره مند شوید که به آسانی بلعیدن یک قرص تجویزی است. این به شما احساس آرامش عمیق، آرامش و رهایی از اضطراب می دهد. حتی ممکن است آنچه را که در دندانپزشکی اتفاق افتاده فراموش کنید. اما بعد از آن به یک سواری به خانه نیاز خواهید داشت.

آرام بخش IV (عمیق):

برای اضطراب یا حساسیت شدید، آرام بخش IV عمیق ترین تسکین را فراهم می کند. تقریباً احساس می‌کنید خواب هستید و ممکن است بعد از آن عمل را فراموش کنید. بعد از عمل حتماً به یک سواری نیاز خواهید داشت.

آیا هنگام آرام بخشی احساس درد می کنید؟ خیر. یکی از تخصص های ما ایجاد آسایش برای همه بیماران است.

اگر دندان‌ها یا لثه‌های شما در گذشته حساس بوده‌اند، به ما اطلاع دهید. ما نوع آرام بخش و سایر تکنیک هایی را که از درد در طول ملاقات شما جلوگیری می کند، توصیه می کنیم.

 


پیشنهاد مطالعه: ونیرها چگونه روی دندان قرار می گیرند؟


دندانپزشکی آرامبخش

دندانپزشکی آرامبخش

آیا دندانپزشکی آرامبخش ایمن است؟

این یک نگرانی مشروع است. آیا می توانید تحت آرامبخشی قرار بگیرید و ایمن بمانید؟

کاملا. دندانپزشکی آرام بخش ایمن است.

با این حال: شما فقط باید توسط دندانپزشکان خبره و با تجربه آرام بخش شوید. مثلا: تیم ما در متخصصان ایمپلنت و پریودنتیک فقط از تکنیک‌های دندان‌پزشکی آرام‌بخش و داروهایی استفاده می‌کند که ما واجد شرایط استفاده از آنها هستیم.

ما سابقه پزشکی شما را تجزیه و تحلیل می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که هر داروی آرامبخشی که استفاده می شود با شرایط پزشکی، سن، نسخه ها و موارد دیگر سازگار است. و ما فقط از روش‌های آرام‌بخشی استفاده می‌کنیم که سال‌ها آزمایش شده و توسط FDA تأیید شده است.

از قبل در مورد هر دارو یا روشی از ما بپرسید و ما خوشحال خواهیم شد که در مورد آنها صحبت کنیم. در طول قرار ملاقات شما، علائم حیاتی شما مانند ضربان قلب و فشار خون را کنترل می کنیم تا مطمئن شویم که وضعیت شما خوب است.

این هم برای ایمنی و هم برای راحتی شماست. هنگام انتخاب دندانپزشک آرامبخش، باید مطمئن شوید که پروتکلی را رعایت می کند که همیشه سلامت و ایمنی شما را در اولویت قرار می دهد.

ما اینجا هستیم تا به شما در دستیابی به سلامت دهان و دندان در محیطی راحت کمک کنیم. مهم نیست که چه نوع قرار ملاقاتی دارید، می توانید آرام بخش را به آن اضافه کنید. اکنون: اگر تعجب می کنید که هزینه دندانپزشکی آرامبخش چقدر است، متأسفانه، قیمت واقعی هر خدمات متفاوت است. بستگی به پوشش بیمه ای شما و عوامل دیگر دارد.

اگر نیاز به خدمات دندانپزشکی با کیفیت بالا دارید، به شما پیشنهاد میکنیم حتما با متخصصان ما تماس بگیرید.

برای عضویت و مشاهده صفحه اینستاگرام آقای دکتر بهروز حبیبی اینجا کلیک کنید.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *