متخصص ایمپلنت تهران | بهترین متخصص ایمپلنت در زعفرانیه تهران

متخصص ایمپلنت تهران | بهترین متخصص ایمپلنت در زعفرانیه تهران


ترمیم دندان از بین رفته با متخصص ایمپلنت تهران

ترمیم دندان از بین رفته در تهران

 

متخصص پروتزهای دندانی دندانپزشکی است که در زمینه پروتزهای دندانی تخصص دارد. این بدان معنی است که آنها در ساخت و نصب تاج ، پل ، روکش و کاشت متخصص هستند. برای تعیین اینکه آیا کاشت بهترین گزینه برای شما است یا خیر.  در اینجا چند نکته ذکر شده است که باید آنها را در نظر بگیرید.ایمپلنت را باما تجربه کنید ما به شما قول میدهیم پشیمان نشوید.متخصص ایمپلنت را با ما بشناسید و هزینه ایمپلنت را از ما سوال کنید.

تعیین متوسط ​​هزینه کاشت دندان

هزینه پایه ایمپلنت دندان تنها قیمت کاشت دندان است. هنگامی که روشهای اضافی را در نظر نمی گیرید.  ایمپلنت را با ما تجربه کنید ما به شما قول میدهیم پشیمان نشوید.متخصص ایمپلنت را با ما بشناسید و هزینه ایمپلنت را از ما سوال کنید. متغیرهای زیر بر هزینه پایه تأثیر می گذارند:

تخصص پزشک در حال انجام کاشت:

 در حالی که معمولاً پزشکان باتجربه از قیمت بالاتری برخوردار هستند.  مراجعه به نزد متخصص ترین متخصص خطر ابتلا را به حداقل می رساند.

مواد مورد استفاده:

ایمپلنت ها را می توان از تیتانیوم یا زیرکونیوم تهیه کرد. هم انتخاب مواد شما و هم کیفیت مواد استفاده شده در قیمت تأثیرگذار خواهد بود.

بهترین متخصص ایمپلنت در تهران

بهترین متخصص ایمپلنت در تهران

روش های آماده سازی:

ممکن است قبل از قرار دادن کاشت دندان ، کشیدن دندان یا پیوند استخوان لازم باشد. همه اینها به سلامت دندان ها و استخوان فک شما بستگی دارد. اما هرچه اقدامات بیشتری نیاز داشته باشید ، هزینه کل کاشت نیز بیشتر خواهد بود.ایمپلنت را باما تجربه کنید ما به شما قول میدهیم پشیمان نشوید.متخصص ایمپلنت را با ما بشناسید و هزینه ایمپلنت را از ما سوال کنید.

تعداد ایمپلنت مورد نیاز:

در مواردی که بیماران به بیش از یک یا دو ایمپلنت نیاز دارند .  دندانپزشکان اغلب قادر به استفاده از بریج دندان یا نصب پروتز روی ایمپلنت هستند. این گزینه ها می توانند هزینه هر دندان را کاهش دهند.

هزینه آزمایشگاه:

 تکنسین هایی که کاشت را انجام می دهند همه هزینه کارشان به یک میزان نیست.

موقعیت جغرافیایی:

هزینه کاشت بسته به محلی که عمل انجام می شود متفاوت است. نه تنها کاشت در برخی از کشورهای دیگر ارزان است ، بلکه در ایالات متحده نیز هزینه بسته به مکان متفاوت است. زیرا هزینه اجاره و سایر هزینه ها در مناطق خاص بیشتر خواهد بود.

متخصص ایمپلنت در تهران بهترین ها را ارائه می دهد.

شکستن دندان:

هنگام مشاهده قطعاتی که قیمت نهایی را تشکیل می دهند و به قطعات مختلف تقسیم می شوند.  باید انتظار داشته باشید: هزینه جراحی اولیه قرار دادن پیچ ایمپلنت در فک بین 1650 تا 3000 دلار هزینه خواهد داشت.سپس تکیه گاه مورد استفاده برای نصب تاج بین 300 تا 500 دلار هزینه دارد.سرانجام ، هزینه تاج (که بخشی از کاشت است که مانند دندان است) در پایان ممکن است بین 1000 تا 3000 دلار باشد.

ایمپلنت را باما تجربه کنید ما به شما قول میدهیم پشیمان نشوید.متخصص ایمپلنت را با ما بشناسید و هزینه ایمپلنت را از ما سوال کنید.

 با جمع کردن تمام این اعداد ، کمترین هزینه 2950 دلار برای یک ایمپلنت است. در حالی که بالاترین هزینه 6500 دلار است. در حالی که بین بالاترین و پایین ترین قیمت فاصله بسیار زیادی وجود دارد ، همه آنها طبیعی ارزیابی می شوند. بیمارانی که در کلان شهرهای بزرگ زندگی می کنند می توانند انتظار پرداخت هزینه ای میان رده تا گران (4000 تا 6500 دلار) را داشته باشند. در حالی که بیماران در شهرها و شهرهای کوچک قیمت های پایین تا متوسط ​​(2900 تا 4500 دلار برای هر ایمپلنت) پرداخت می کنند.

ایمپلنت را باما تجربه کنید ما به شما قول میدهیم پشیمان نشوید.متخصص ایمپلنت را با ما بشناسید و هزینه ایمپلنت را از ما سوال کنید.

دکتر بهروز حبیبی - متخصص ایمپلنت - جراحی لثه زعفراینه - متخصص ایمپلنت در تهران

دکتر بهروز حبیبی – متخصص ایمپلنت – جراحی لثه زعفراینه – متخصص ایمپلنت در تهران

جایگزینی بسیاری از دندان ها با ایمپلنت

از کاشت دندان می توان برای پشتیبانی از پل ها و دندان های مصنوعی نیز استفاده کرد. هزینه متوسط ​​مجموعه کاملی از پروتزهای دندانی که توسط ایمپلنت های دندانی پشتیبانی می شود.  (که به آن ایمپلنت های All-on-4 نیز گفته می شود) بین 35000 تا 60،000 دلار در ایالات متحده است.

درباره ایمپلنت های دندانی در مطب دکتر بهروز حبیبی بیشتر بدانید:

اگر مایل به دریافت ایمپلنت دندان هستید یا قبلاً آن را دارید و برای مراقبت از آن نیاز به راهنمایی دارید، لطفاً با ما تماس بگیرید تا یک قرار ملاقات تعیین کنید.

دکتر بهروز حبیبی و دستیارانش خوشحال خواهند شد که برای پاسخ به سوالات شما با شما ملاقات کنند.

دکتربهروز حبیبی از تهران متخصص ک بیش از 1000 مشتری زیبایی دندان داشته است.

drbehroozhabibi.com

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *