متخصص ایمپلنت و جراحی لثه تهران زعفرانیه

متخصص ایمپلنت و جراحی لثه تهران زعفرانیه


 

ایمپلنت دندان در تهران یا لمینت دندان

لبخند شاد و زیبا اعتماد به نفس و سلامتی را به شما هدیه می دهد. بسیاری از ما از لبخندمان احساس ناراحتی داریم. ما تمایل داریم خودمان را با افراد مشهور و مدل مقایسه کنیم ، اما آیا می دانید که لبخندهای آنها همیشه طبیعی نیست؟ افراد مشهور مانند تام کروز ، جورج کلونی ، ویکتوریا بکام و سلین دیون – فقط به عنوان نمونه – با آن لبخندهای خیره کننده سفید متولد نشده اند. لبخندهای آنها محصول جراحی زیبایی دندان است! اگر به دنبال ایمپلنت دندان و روکش های لمینت دندان هستید ، مهم است که تفاوت ها را بدانید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان یک ریشه دندان ساخته شده توسط انسان است . آنها بسیار بادوام ، پایدار و قوی هستند.  ایمپلنت های دندانی مستقیماً به استخوان وصل می شوند تا لنگر پایداری برای دندانهای مصنوعی فراهم شود.

کاشت دندان برای کسانی که دندان هایشان از بین رفته است و یا آنهایی که به دلیل بیماری نیاز به کشیدن دندان دارند ، به کار می رود. و به عنوان یک ریشه مصنوعی درون استخوان قرار می گیرند و سپس با تاج پوشانده می شوند تا همانند دندان طبیعی دیده شوند. در صورتی که بیمار فقط به درمان های سطحی  مانند روکش ها نیاز داشته باشد ، ایمپلنت دندان انجام نمی شود.

 

 

قطعات فلزی تیتانیوم وارد استخوان فک می شوند. پس از فیوز استخوان و ایمپلنت ، برای اتمام عمل ترمیم تاج انجام خواهد شد. ایمپلنت دندان تقریباً مشابه دندانهای طبیعی شما به نظر می رسد. ایمپلنت برای دندانهای پشتی بسیار خوب است ، زیرا ریشه فلزی قابل مشاهده نخواهد بود. با این وجود ممکن است ایمپلنت برای دندانهای جلویی شما ایده آل نباشد. در نتیجه در صورت داشتن دندانهای تراشیده ، لکه دار یا فرسوده  میتوانید از روکش های کامپوزیت و لمینت استفاده کنید.

هدف از کاشت ایمپلنت چیست؟

این روش یکی از بهترین پیشرفت ها و کاربردهای دندانپزشکی در صنعت دندانپزشکی است. وروشی طولانی مدت است برای بازیابی دندانهای آسیب دیده هستند. یکی از مزایای کاشت ایمپلنت این است که آنها برای مدت طولانی دوام می آورند ، ایمپلنت دندان لبخند خوبی به شما می دهد و از بوی بد دهان جلوگیری می کند. ایمپلنت می تواند به یکی از دلایل زیر باشد.

  • این روش برای تعویض دندان های از دست رفته بدون اینکه روی دندانهای مجاور تأثیر بگذارد ، بکار می رود.
  • کاشت دندان در بازگرداندن لبخند مطمئن به بیمار کمک می کند.
  • کاشت دندان در بازگرداندن جویدن ، گفتار و هضم غذا کمک می کند.
  • ایمپلنت در ترمیم یا تقویت بافت های صورت کمک می کند.
  • این روش به عنوان پشتیبان پل یا پروتز عمل می کند و آنها را ایمن تر و راحت تر می کند.

لمینت دندان

اگر به دنبال لبخند هالیوودی هستید ، ممکن است روکش لمینت دندان انتخاب بهتری برای شما باشد. روکش های لمینت دندان راه حل چندین مشکل زیبایی دندان هستند.

مشکلات مربوط به لمینت دندان

در صورت عدم اتصال صحیح لمینت به دندان ها ، روکش های لمینت می توانند از جای خود حرکت کنند. در صورت جابجایی ، می توانند از خط لثه شما فاصله بگیرند و در آینده مشکلاتی مانند پوسیدگی دندان و بیماری لثه ایجاد می کنند. همچنین ، طول عمر لمینت دندان  بین 10 تا 15 سال است  و پس از آن باید تعویض شوند.

 

طول عمر ایمپلنت دندان

با مراقبت و مراجعه ی منظم به دندانپزشک ، ماندگاری دندان می تواند یک عمر دوام آورد. ماده تیتانیوم با استخوان فک شما فیوز می شود و فلز در برابر پوسیدگی دندان و مشکلات لثه مقاومت می کند.

طول عمر لمینت دندان

لمینت عموماً بین 10 تا 15 سال به طول می انجامد. اما آنها در برابر صدمات ، همانند دندانهای طبیعی شما ، آسیب پذیر هستند. آنها ، همچنین ، می توانند بشکنند،  همچنین لمینت دندان می تواند تغییر رنگ دهد.

 

برای رزرو نوبت آنلاین از متخصص ایمپلنت دکتر بهروز حبیبی متخصص ایمپلنت و جراحی لثه تهران زعفرانیه میتوانید به صفحه اصلی مراجعه کنید.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *