متخصص ایمپلنت در تهران

متخصص ایمپلنت در تهران


متخصص ایمپلنت در تهران | متخصص ایمپلنت | دکتر بهروز حبیبی در تهران | drbehroozhabibi.com

عنوان آیا جراحی ایمپلنت به دندان آسیب می زند؟

 

مدت زمان مطالعه 8 دقیقه

آیا جراحی ایمپلنت به دندان آسیب می زند؟

جایگزینی دندان های از دست رفته خود با ایمپلنت های دندانی فواید زیادی دارد. ایمپلنت های دندانی نه تنها مانند دندان های طبیعی شما به نظر می رسند بلکه مانند آنها نیز عمل می کنند.متخصص ایمپلنت در تهران به شما کمک خواهد کرد. این متخصص ایمپلنت آقای دکتر بهروز حبیبی  درتهران با 20 سال سایقه کاری در زمینه زیبایی می باشند. drbehroozhabibi.com با این حال: هر زمان کلمه “جراحی” با چیزی در ارتباط باشد ، مفهوم منفی دارد.با جراحی ایمپلنت دندان ، بسیاری از بیماران از ما می پرسند ، “آیا انجام کاشت دندان دردناک است؟”دندانپزشک سیمپسونویل ما ، دکتر گادوین ، می خواهد لحظه ای را به شما بگوید. و در مورد ایمپلنت های دندانی و آنچه با جراحی ایمپلنت دندان انتظار می رود را به شما بگوید.آیا جراحی ایمپلنت دندان درد دارد؟

ابتدا اجازه دهید مرحله جراحی ایمپلنت دندان را طی کنیم:

مرحله 1:

 با بی حسی موضعی بی حس خواهید شد. ما تا زمانی که ناحیه دندان کاملاً بی حس نشود ، عمل را شروع نمی کنیم.متخصص ایمپلنت در تهران به شما کمک خواهد کرد. این متخصص ایمپلنت آقای دکتر بهروز حبیبی با 20 سال سایقه کاری در زمینه زیبایی می باشند.

مرحله 2:

فضایی در لثه ها و استخوان فک شما برای پست تیتانیوم (کاشت دندان) ایجاد می شود. دندانپزشکان ما از برنامه ریزی کامپیوتری سه بعدی برای قرار دادن. دقیق کاشت برای نتایج قابل پیش بینی و طولانی مدت استفاده می کنند.

مرحله 3:

پست وارد شده و ایمن می شود. یک درپوش در بالا قرار داده می شود تا در عین بهبودی در طی چند ماه آینده ، ایمن باشد. بعضی اوقات ، ممکن است برای بهبود لثه به دو یا دوخت بخیه نیاز داشته باشید.نکته کلیدی که باید در اینجا به آن توجه کنید. مرحله اول است: بی حسی موضعی. این اساساً پاسخ سوال شماست ، “آیا ایمپلنت های دندانی آسیب می بینند؟”. بی حسی موضعی اعصاب اطراف ناحیه ایمپلنت دندان را بی حس می کند. با اعصاب بی حس شده ، می توانید انتظار داشته باشید که در طی روش کاشت دندان خود دردی احساس نکنید.

متخصص ایمپلنت در تهران به شما کمک خواهد کرد. این متخصص ایمپلنت آقای دکتر بهروز حبیبی درتهران با 20 سال سایقه کاری در زمینه زیبایی می باشند.    drbehroozhabibi.com   در بعضی مواقع ممکن است احساس فشار کنید اما نباید باعث ناراحتی شما شود.برای بیمارانی که با اقدامات دندانپزشکی دچار اضطراب می شوند ، آرام بخشی از دهان امکان پذیر است.

آیا من کاندید مناسبی برای کاشت دندان هستم؟

اگر یک یا چند دندان را از دست داده اید ، شاید کاندید خوبی برای کاشت دندان باشید. اما گاهی اوقات ، ممکن است به یک یا دو مرحله اضافی قبل از جراحی ایمپلنت دندان نیاز داشته باشید.متخصص ایمپلنت در تهران به شما کمک خواهد کرد. این متخصص ایمپلنت آقای دکتر بهروز حبیبی با 20 سال سایقه کاری در زمینه زیبایی می باشند. چرا؟ با از دست دادن دندان ، استخوان اطراف شروع به خراب شدن می کند.

برای موفقیت در کاشت دندان ، به استخوان کافی برای حمایت از پست احتیاج دارید. بنابراین بسته به مدت زمانی که دندان شما از دست رفته است ، ممکن است به اندازه کافی استخوان باقی نماند. اگر دندان شما در مطب ما کشیده شده است ، بنابراین ما می توانیم به شما کمک کنیم. استخوان خود را با پیوند استخوان بازیابی کنید. در این روش از مواد پیوند استخوان برای ایجاد ساختار استخوانی کافی برای کاشت دندان استفاده می شود.متخصص ایمپلنت در تهران به شما کمک خواهد کرد. این متخصص ایمپلنت آقای دکتر بهروز حبیبی با 20 سال سایقه کاری در زمینه زیبایی می باشند.

متخصص ایمپلنت در تهران

بهترین قسمت در کل مراحل کاشت دندان این است. که غالباً همه اینها را می توان زیر یک سقف در Simpsonville Dental Associated انجام داد. دندانپزشکان ایمپلنت دندان ما آموزش می بینند که لبخند شما را با ایمپلنت های دندانی آماده ، قرار دهند و بازیابی کنند.

بهبودی ایمپلنت های دندانی چه مدت است؟

اکثر بیماران به راحتی از ساده بودن جراحی ایمپلنت دندان شگفت زده می شوند. و این کار را راحت تر از کشیدن دندان می دانند.متخصص ایمپلنت در تهران به شما کمک خواهد کرد. این متخصص ایمپلنت آقای دکتر بهروز حبیبی با 20 سال سایقه کاری در زمینه زیبایی می باشند.می توانید انتظار داشته باشید روز بعد به کار یا فعالیت های روزمره خود برگردید. اگر احساس درد می کنید ، توصیه می کنیم از مسکن های بدون نسخه مانند Advil استفاده کنید. مشابه سایر اقدامات دندانپزشکی ، پرهیز از غذاهای سخت بهترین است. و استفاده از کیسه یخ می تواند به تورم کمک کند. زمان بهبودی برای پیوند ایمپلنت دندان با استخوان شما ممکن است چهار ماه یا بیشتر طول بکشد. پس از بهبود کامل ، شما برای مرحله بعدی آماده خواهید شد: ترمیم تاج خود ، که به نظر می رسد یک دندان طبیعی است و می توانید آن را درست در مطب ما انجام دهید.

متخصص ایمپلنت در تهران به شما کمک خواهد کرد این متخصص ایمپلنت آقای دکتر بهروز حبیبی  درتهران با 20 سال سایقه کاری در زمینه زیبایی می باشند. drbehroozhabibi.com

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *