متخصص-ایمپلنت-در-تهران | دکتر-بهروز-حبیبی-در-تهران

متخصص-ایمپلنت-در-تهران | دکتر-بهروز-حبیبی-در-تهران


5 گزینه درمان بازسازی کامل دهان

بازسازی کامل دهان

 

اگر مشکلات دندانی شدید یا پیچیده ای دارید، دندانپزشک شما ممکن است به شما پیشنهاد کند که تحت بازسازی کامل دهان قرار بگیرید، که یک برنامه درمانی سفارشی برای کمک به بازیابی سلامت و عملکرد دندان های شما است. این خدمات بسیار شخصی سازی شده ممکن است شامل چندین روش باشد.

 

دکتر بهروز حبیبی بهترین دکتر ایمپلنت در تهران می باشند که با تجارب زیادی که دارند متخصص ایمپلنت در تهران می باشند.

 

در اینجا پنج درمان وجود دارد که ممکن است در آینده نزدیک شما انجام شود:

 

ایمپلنت های دندانی

 

ایمپلنت دندانی یک ریشه دندان مصنوعی است که معمولاً از تیتانیوم ساخته شده است و در طی جراحی دهان به فک وارد می شود. پس از یک دوره بهبودی چند ماهه، می توان تاج، بریج یا دندان مصنوعی را به ایمپلنت متصل کرد.

آنها یک پایه فوق العاده قوی برای دندان های مصنوعی ایجاد می کنند و می توانند به حفظ تراکم و شکل استخوان فک شما کمک کنند. آنها استاندارد طلایی جایگزینی دندان هستند!

متخصص-ایمپلنت-در-تهران | دکتر-بهروز-حبیبی-در-تهران

متخصص-ایمپلنت-در-تهران | دکتر-بهروز-حبیبی-در-تهران

دندان مصنوعی

 

اگر دچار از دست دادن گسترده دندان شده اید، ممکن است برای یک یا هر دو قوس دندانی خود به دندان مصنوعی نیاز داشته باشید. پروتزهای ایمپلنت احتمالا بهترین گزینه شما هستند. با این حال، اگر برای ایمپلنت‌های دندانی کیفیتی ندارید، یا بودجه کمی دارید، ممکن است به جای آن از پروتزهای سنتی استفاده کنید.

تا زمانی که به خوبی تناسب داشته باشند، می توانند زیبایی شناسی دلپذیری را ارائه دهند و توانایی شما را برای خوردن طیف گسترده ای از غذاها تجدید کنند.

 

پل ها

بریج یک پروتز چند واحدی است که می تواند از دست دادن متوسط دندان را برطرف کند. بریج های سنتی توسط دندان های طبیعی موجود پشتیبانی می شوند. آنها می توانند محکم و بسیار کاربردی باشند. با این حال، مجدداً، یک پروتز با پشتیبانی از ایمپلنت گزینه بهتری است. نیازی به اصلاح باقی مانده دندان های طبیعی ندارد و از همتای سنتی خود قوی تر است.

 

تاج ها

البته تیم دندانپزشکی شما تمام تلاش خود را برای حفظ دندان های طبیعی باقیمانده شما انجام خواهد داد. این ممکن است شامل قرار دادن یک یا چند روکش باشد که از “کلاهک”های سفارشی ساخته شده مراقبت می کند که روی کل قسمت قابل مشاهده دندان قرار می گیرد.

آنها می توانند شکل و استحکام دندان های آسیب دیده را بازیابی کنند. آنها حتی می توانند از موادی ساخته شوند که شبیه مینای دندان طبیعی هستند، بنابراین می توانند یکپارچه با لبخند شما ترکیب شوند.

 

اگر مایل به تماشای نمونه کارهای دکتر بهروز حبیبی هستید به اینستاگرام ایشان نگاهی بیندازید.

متخصص-ایمپلنت-در-تهران | دکتر-بهروز-حبیبی-در-تهران

متخصص-ایمپلنت-در-تهران | دکتر-بهروز-حبیبی-در-تهران

روکش ها

 

هنگامی که سلامت دهان و دندان شما به مسیر خود بازگشت، ممکن است انتخاب کنید که روکش هایی را برای انجام کارهای نهایی بر روی لبخند ترمیم شده خود انتخاب کنید. ونیرها قطعات نازکی از پرسلن هستند که به سمت بیرونی دندان ها متصل می شوند.

آنها می توانند طیف وسیعی از عیوب زیبایی شناختی از جمله لکه ها، تراشه ها، ترک ها و موارد دیگر را پنهان کنند. آنها کاملا بادوام هستند و پتانسیل ماندگاری 15 سال یا بیشتر را دارند.

 

این پست وبلاگ تنها به چند روش درمانی اشاره کرده است که ممکن است بخشی از یک برنامه بازسازی کامل دهان باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه در بازسازی لبخند آسیب دیده نقش دارد، با یک متخصص دندانپزشکی واجد شرایط مشورت کنید.

 اگر علاقه مندید در مورد نقشی که دکتر بهروز حبیبی می توانند در کمک به شما برای دستیابی به لبخندی سالم تر ایفا کنند، با ما تماس بگیرید.

 

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *