متخصص ایمپلنت در تهران | متخصص ایمپلنت | دکتر بهروز حبیبی در تهران | drbehroozhabibi.com

عنوان آنچه در مورد داروی خواب دندان باید بدانید چیست؟
مدت زمان مطالعه                          10 دقیقه

آنچه در مورد داروی خواب دندان باید بدانید چیست؟

آیا هر چقدر “خواب” می کنید احساس خستگی از خواب بیدار می شوید؟سردرد ، خستگی روزانه یا خروپف را تجربه می کنید؟ممکن است اختلال خواب داشته باشید!وقتی کیفیت یا کمیت خواب شما مختل شود ، ممکن است برای درمان آن به داروی خواب نیاز داشته باشید. برای آگاهی بیشتر به متخصص ایمپلنت در تهران یه سری بزنید. متخصص ایمپلنت به شما کمک خواهد کرد .سایت دکتر بهروز حبیبی در تهران با مطالب مفید و خاص. drbehroozhabibi.com

متخصص ایمپلنت در تهران (داروی خواب چیست؟)

داروی خواب یک تخصص پزشکی است که بر ارزیابی و درمان اختلالات خواب یا اختلالات متمرکز است.

پنج نوع اختلال خواب اصلی وجود دارد:

·        بیخوابی·        نارکولپسی·        سندرم پاهای بی قرار·        اختلال رفتار خواب REM·        آپنه خواب.   برای آگاهی بیشتر به متخصص ایمپلنت در تهران یه سری بزنید. متخصص ایمپلنت به شما کمک خواهد کرد .

متخصص ایمپلنت در تهران (داروی خواب برای آپنه خواب چیست؟)

داروی خواب برای آپنه خواب به اشکال مختلف وجود دارد. این می تواند یک دستگاه CPAP برای کمک به شما در تنفس ، دستگاه خوراکی ، درمان یا تغییر سبک زندگی باشد.

ایمپلنت

آنچه می توانید در Simpsonville Dental Associated انتظار داشته باشید:

با مشاوره اولیه شروع کنید:

در این قرار ملاقات ، با پزشک متخصص خواب خواب ما ، دکتر بروکس گادوین ، روبرو خواهید شد تا علائم شما را برطرف کرده و بفهمد چه چیزی شما را آزار می دهد..   برای آگاهی بیشتر به متخصص ایمپلنت در تهران یه سری بزنید. متخصص ایمپلنت به شما کمک خواهد کرد .

2. تست خواب در خانه انجام دهید:

تست خواب در منزل یک مانیتور تنفسی ساده است که برای یک شب خواب در خانه استفاده خواهید کرد. این میزان اکسیژن و چرخه های تنفس ، الگوها و تلاش شما را ردیابی می کند.

3. معالجه شوید:

در مطب دندانپزشکی ، درمان داروی خواب ما یک وسیله خوراکی است. دستگاه درمانی دهان و دندان دستگاهی شبیه به محافظ دهان است که هنگام خواب از آن استفاده می کنید. این از فک شما پشتیبانی می کند تا راه هوایی شما باز بماند.اگر این بهترین گزینه برای شما نیست ، دکتر گادوین شما را برای مراقبت بیشتر به یک متخصص خواب معتمد یا یک شریک با پزشک خود ارجاع می دهد..   برای آگاهی بیشتر به متخصص ایمپلنت در تهران یه سری بزنید. متخصص ایمپلنت به شما کمک خواهد کرد .سایت دکتر بهروز حبیبی در تهران با مطالب مفید و خاص. drbehroozhabibi.com

متخصص ایمپلنت در تهران (دستگاه خواب دندان چگونه ساخته می شود؟)

برای ایجاد دستگاه خوراکی آپنه خواب ، دکتر گادوین ارزیابی کاملی از دندان ها ، فک ، زبان و راه هوایی شما انجام می دهد. او اندازه گیری های دقیق را برای باز نگه داشتن راه هوایی شما هنگام خواب پیدا خواهد کرد.

سپس او تصویری از دندان های شما ایجاد می کند ، که برای ایجاد دستگاه ساخت سفارشی شما به آزمایشگاه دندان پزشکی شریک ما ارسال می شود.پس از آماده شدن ، به دفتر ما باز خواهید شد تا دستگاه خوراکی را آزمایش کنید و مطمئن شوید همه چیز درست است.  برای آگاهی بیشتر به متخصص ایمپلنت در تهران یه سری بزنید. متخصص ایمپلنت به شما کمک خواهد کرد . از آنجا ، هر شب هنگام خواب دستگاه آپنه خواب خود را خواهید پوشید. قبل از اینکه بدانید ، علائم دردناک شما از بین می روند و کیفیت خواب (و زندگی) شما بهبود می یابد!

متخصص ایمپلنت

در اینجا دلیل این است که بیماران دستگاه خوراکی ما را برای درمان آپنه خواب دوست دارند:

1. آسایش

تست خواب در منزل به شما امکان می دهد تا تشخیص را از راحتی تخت خود انجام دهید – نه آزمایشگاه مطالعه خواب.این وسیله خوراکی به صورت سفارشی برای دندان های شما ساخته شده و از ماده ای سبک استفاده می کند. پوشیدن آن آسان است و علائم دردناک شما را تسکین می دهد. بعلاوه ، موقعیت خواب شما را محدود نمی کند. برای آگاهی بیشتر به متخصص ایمپلنت در تهران یه سری بزنید. متخصص ایمپلنت به شما کمک خواهد کرد.

2. زمان

مطالعه خواب فقط یک شب طول می کشد! و به لطف فناوری مدرن ، ایجاد لوازم خانگی نیز روندی سریع دارد.

3. راحتی

دستگاه خوراکی کوچک ، قابل حمل و آسان برای مسافرت است – خصوصاً در مقایسه با سایر محلول های آپنه خواب مانند دستگاه بزرگ و پر سر و صدا CPAP که به برق نیاز دارد.

4. مقرون به صرفه

تست خواب ما هزینه کمتری نسبت به مطالعه خواب بالینی در آزمایشگاه دارد. دستگاه خوراکی همچنین مقرون به صرفه است.برای آگاهی بیشتر به متخصص ایمپلنت در تهران یه سری بزنید. متخصص ایمپلنت به شما کمک خواهد کرد.

5. تخصص

وقتی به آن فکر می کنید ، رفتن به دندانپزشک برای داروی خواب انتخاب منطقی به نظر می رسد. آنها آموزش های گسترده ای در مورد ترازبندی دندان و فک دارند ، که فاکتور بزرگی در آپنه خواب است.با فناوری مدرن دکتر گادوین ، او حدس را از بین می برد و اطمینان از ارزیابی دقیق و موثر شما و سودمند بودن را ارائه می دهد.

متخصص ایمپلنت در تهران (از کجا بفهمم دچار آپنه خواب هستم؟)

با توجه به سازمان آپنه خواب در آمریکا… این متن یک زبانه جدید به وب سایت سازمان خواب آپنه در آمریکا باز می کند… ، 22 میلیون آمریکایی از آپنه خواب رنج می برند. اما اکثر موارد تشخیص داده نمی شوند.برای آگاهی بیشتر به متخصص ایمپلنت در تهران یه سری بزنید. متخصص ایمپلنت به شما کمک خواهد کرد. یکی از دلایل این امر ممکن است کمبود اطلاعات و درک کافی باشد. بنابراین برای رفع این شکاف ، ما یک راهنمای سریع در مورد آپنه خواب بیان کرده ایم تا بتوانید خود را از نظر خطرات و علائم ارزیابی کنید.

متخصص ایمپلنت در تهران (آپنه خواب چیست؟)

آپنه خواب نوعی اختلال خواب است که در آن تنفس شما به طور مکرر متوقف می شود و در طول خواب شروع می شود. وقتی تنفس را متوقف می کنید ، بدن میزان اکسیژن لازم را دریافت نمی کند. همانطور که می توانید تصور کنید ، این اختلال خواب می تواند زندگی را تهدید کند.برای آگاهی بیشتر به متخصص ایمپلنت در تهران یه سری بزنید. متخصص ایمپلنت به شما کمک خواهد کرد.سایت دکتر بهروز حبیبی در تهران با مطالب مفید و خاص  drbehroozhabibi.com

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *