متخصص-ایمپلنت-در-تهران | دکتر-بهروز-حبیبی-در-تهران

متخصص-ایمپلنت-در-تهران | دکتر-بهروز-حبیبی-در-تهران


اگر اکثر یا همه دندان های شما از دست رفته باشد چه اتفاقی می افتد؟

جایگزین دندان های از دست رفته

 

جایگزینی تمام دندان های خود: از پروتز نگهدارنده ایمپلنت استفاده کنید
پروتز دندان نگهدارنده ایمپلنت

اگر اکثر یا تمام دندان‌های خود را در قوس (بالا یا پایین) از دست داده‌اید، پروتز دندان مصنوعی با ایمپلنت ممکن است بهترین گزینه شما باشد.

دندان مصنوعی نگهدارنده ایمپلنت چیست؟

دندان مصنوعی قوس مصنوعی دندان است. روی خط لثه شما قرار می گیرد و به شما ظاهر یک مجموعه کامل از دندان ها را می دهد. مشکل پروتزهای سنتی این است که قابل جابجایی هستند، به این معنی که می توانند بلغزند، سر بخورند، کلیک کنند، بیفتند و کارهای روزانه مانند خوردن و صحبت کردن را ناراحت کنند.

برای رفع این مشکل، می توانید دندان مصنوعی خود را با ایمپلنت دندان به طور دائم ایمن کنید.

دکتر بهروز حبیبی ، متخصص ایمپلنت در تهران می باشند.

چگونه کار می کند؟

متخصصان ایمپلنت  ما به صورت استراتژیک چهار ایمپلنت دندان را در امتداد قوس شما قرار می دهند. در حالی که آنها بهبود می یابند، پروتز فعلی شما ممکن است اصلاح شود تا بتوان آن را بدون ایجاد اختلال در روند بهبودی پوشید.

پس از بهبودی، یک پروتز جدید و سفارشی دریافت خواهید کرد که به ایمپلنت های دندانی متصل می شود. نتیجه یک پروتز دائمی و ایمن است که به صورت سفارشی طراحی شده و متناسب با زیبایی صورت شماست.

اگر از دندان مصنوعی استفاده می کنید، این ممکن است راه حلی برای تمام مشکلات دندان مصنوعی شما باشد. و اگر تعداد زیادی دندان از دست رفته دارید، این ممکن است یک گزینه عالی برای بازگرداندن لبخند و اعتماد به نفس شما باشد.

اما نکته کلیدی برای همه این نوع ایمپلنت های دندانی این است که آیا شما کاندید مناسبی برای جراحی ایمپلنت دندان هستید یا خیر. چگونه آن را تعیین کنیم؟

 

جایگزین-دندان-های-از-دست-رفته

جایگزین-دندان-های-از-دست-رفته

 


در مورد ایمپلنت های دندانی بیشتر بدانید

آیا من کاندید خوبی برای ایمپلنت دندان هستم؟

استخوان

وقتی یک دندان از دست می رود، استخوان اطراف شروع به تحلیل می کند. شما به مقدار مشخصی استخوان نیاز دارید تا پست بتواند با آن ترکیب شود. اگر مدتی است که دندان خود را از دست داده اید، ممکن است استخوان کافی برای انجام جراحی ایمپلنت دندان وجود نداشته باشد.

برای تعیین این موضوع از یک اسکنر CBCT استفاده می کنیم. این فناوری مدرن به ما یک نمای سه بعدی از دهان و استخوان فک شما می دهد تا بتوانیم کمیت استخوان شما را ارزیابی کنیم. اگر استخوان کافی دارید، ما با برنامه درمانی شخصی شما جلو خواهیم رفت.

اگر استخوان کافی برای ایمپلنت دندان ندارید، اغلب می‌توانیم عمل پیوند استخوان را انجام دهیم. این روش می تواند به بدن شما در بازسازی استخوان و بافت کمک کند. زمانی که استخوان کافی داشته باشید، می‌توانید عمل جراحی را به پیش ببرید.

 


اگر در مورد انواع ایمپلنت های دندانی سوالی دارید می توانید با مطب ما تماس بگیرید.


 

جایگزین-دندان-های-از-دست-رفته

جایگزین-دندان-های-از-دست-رفته

سن

ایمپلنت‌های دندانی اگر در بزرگسالانی که رشد و نمو آن‌ها به پایان رسیده باشد، بسیار موفق هستند.

اگر شما یا فرزندتان خیلی جوان هستید، ممکن است لازم باشد منتظر بمانید تا ساختار صورت شما رشد کند. این معمولاً در حدود 16 سالگی برای دختران و 18 سالگی برای پسران است.

در همین حال، دندانپزشکان می‌توانند یک راه‌حل موقت برای دندان از دست رفته شما ایجاد کنند. جایگزین دندان های از دست رفته

سلامتی

مانند بسیاری از جراحی ها، سلامت عمومی و دهان و دندان برای جراحی ایمپلنت دندان مورد نیاز است. اگر از شرایط خاصی مانند دیابت رنج می برید، سیگاری هستید یا بیماری لثه دارید، ایمپلنت دندان ممکن است قابل دوام نباشد.

مطمئن باشید، دندانپزشکان ما شما را به صورت فردی ارزیابی خواهند کرد و در صورت لزوم با پزشک شما برای یافتن راه حل همکاری خواهند کرد.

در مورد انواع ایمپلنت های دندانی سوال دارید؟

چه یک دندان یا چند دندان از دست داده باشید، ایمپلنت های دندانی می توانند به شما کمک کنند تا لبخند خود را بازگردانید!

به نظر شما بهترین گزینه چه نوع ایمپلنت دندانی است؟

  1. ایمپلنت دندان تک دندان
  2. پل با پشتیبانی از ایمپلنت
  3. دندان مصنوعی با ایمپلنت

یا بهتر از آن، از طریق اینستاگرام یک مشاوره برنامه ریزی کنید تا بتوانیم پاسخ های خود را با شرایط منحصر به فرد شما تنظیم کنیم.

 

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *